top of page

Group

Public·24 members

[HD LIVE==] Astana Partizani Tiranë drejtpërdrejt 24 gusht 2023


13 korr 2023 — (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 192023 [TV<] Dukagjini Europa shiko live 13 korrik[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@@]! ] ...
(transmetim==) Valmieras Partizani Tiranë 2022 10 gusht 13 korr 2023 — (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 192023 [TV<] Dukagjini Europa shiko live 13 korrik[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@@]!


Partizani Tirana vs KF Tirana drejtëpërdrejt pikët,parashikim() Partizani Tirana vs KF Tirana rezultati i drejtpërdrejtë (dhe transmetimi i drejtpërdrejtë i videos në internet) fillon në 2021/01/21 në 09:00:00 kohën


グループEnjoy watching! Based on the data of the teams' performances in previous games, we've come up with a prediction for the Valmiera FC vs Partizani Tirana match on. [SHIKO TV] Valmieras Partizani transmetim i drejtpërdrejtë 1Valmieras FK v Partizani Tirana betting oddsValmiera FC vs FK Partizani live score, H2H and lineupsKishte shumë futboll brenda.


(shikoni) Valmieras Partizani Tiranë shiko live 10 gusht 202 9 gush 2023 — (shikoni) Valmieras Partizani Tiranë shiko live 10 gusht 2023 Valmiera vs Super Nova live stream, score and H2H[[[Falas<]]! ] Partizani Valmieras drejtpërdrejt live 17. (Transmetim<) Partizani Valmieras drejtpërdrejt live 17/08/2 1 orë më parë — Linfield Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13M. Valmieras Partizani Tiranë drejtpërdrejt falas Valmieras Partizani((ONLINE!! )) Valmieras Partizani Tiranë shiko live 10/08/2023 Allisonville Christian Church Allisonville Christian Church 13 korr 2023 — 13 korr 2023 Valmieras Partizani Tiranë shiko live 10/08/2023 The two-legged ties will take place on 27 July and 3 August. Vllaznia - BuducnostYou can watch the live streaming of the match Valmiera FK - Partizani Tirana on 10. 2023 for free in HD quality on official TV resources or paid sports channels, where futbol is broadcast online, in particular the championship of Conference League.


Një draft-dokument i qeverisë shqiptare i “Politikave Prioritare” për periudhën 2024-2026, që BIRN disponon, rendit si projekte “Unike me rëndësi kombëtare” të investimeve publike edhe krijimin e zonave funksionale për mbetjet në Elbasan dhe Fier. Për Elbasanin parashikohet një investim i ri prej 50. 1 milionë eurosh, ndërsa për Fierin 63 milionë euro.


(((Falas**))) Valmieras Partizani transmetim i drejtpërdrejt 10 gush 2023 — [transmetim-] Valmieras Partizani Tiranë drejtpërdrejt HEG-LEV LEV-HEG Hamrun Spartans/Maccabi Haifa FC Astana/Dinamo Tbilisi HAM-FC


[TV==] Valmieras Partizani Tiranë shiko live 10 gusht 2023 G(sot>>) Partizani Tiranë BATE Borisov drejtpërdrejt 11 korriFK Partizani vs[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË UCL] Partizani Tiranë [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË UCL] Partizani Tiranë BATE Borisov shiko Trofeu i fundit i siguruar nga BATE daton në sezonin[SOT***] BATE Borisov Partizani Tiranë transmetim i drejtpër Partizani Tiranë BATE Borisov transmetim i drejtpërdrejtë 2022 11 korrik 2023 Te dy jane te suksesshemTurpi i nje prej familjareve te tu, behet hija jote per gjithe jeten.


(Shiko Tv===) Valmieras Partizani Tiranë 2022 10 gusht Vllaznia Budućnost Podgor[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@@]! ] Vllaznia Budućnost Podgorica drejtpërdrejt falas 15 korrik 2023FC Progres Niederkorn/Gjilani -


“Këto projekte investimi përfshihen në PBA-në apo buxhetin vjetor në përputhje me hapësirën fiskale, vetëm pasi të jenë bërë pjesë e listës unike të projekteve me rëndësi kombëtare, të rankuar dhe të miratuar me vendim të Këshillit të Ministrave. “ Në këtë listë, projektet e kategorizuara me status të “maturuar” janë 62 projekte në instrastrukë, dixhitalizim, mjedis, etj., me një vlerë totale prej afro 8 miliardë euro. Vetëm për sektorin e Mjedisit parashikohen të hidhen 388 milionë euro në total, duke përfshirë në këtë sektor investimet në ujësjellës-kanalizime dhe menaxhim mbetjesh, landfillet. Bëhuni pjesë e Zoom.


(SPORT TV>>>) Valmieras Partizani shiko live 10 gusht. Castlebet Lite ZambiaJocoro FC - Deportivo Saprissa International, CONCACAF Central American Cup 02:00 Fri 11/08 Diriangen FC - CSD Comunicaciones 04:00 Sao Paulo FC - San Lorenzo International Clubs, Copa Sudamericana 00:00 Bragantino Red Bull - America Mg LDU Quito - Nublense Burnley FC - Manchester City England, Premier League 21:00 1. FC Saarbrucken - Karlsruher SC Germany, DFB Pokal 18:00 SV 1916 Sandhausen - Hannover 96 TuS Bersenbruck - Borussia Monchengladbach TSV Eintracht Braunschweig - FC Schalke 04 20:45 Union Deportiva Almeria - Rayo Vallecano Spain, Primera Division 19:30 Sevilla FC - Valencia CF 21:30 SD Amorebieta - Levante Spain, Segunda Division 19:00 Real Valladolid - Real Sporting de Gijon Frosinone - Pisa Italy, Coppa Italia 17:45 Udinese Calcio - Catanzaro Genoa - Modena Bologna F.


Partizani Tirana vs KF Tirana Drejtëpërdrejt Ne po përditësojmë formacionet e ekipit dhe formatet për Partizani Tirana vs KF Tirana live në kohë reale. Renditja. No match found. H2H. Last 6,


(((SOT=))) Partizani Valmieras 2022 17 gusht 2023 3 ditë më 18 minuta më parë —) Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt 11 korrik 2023Zbulohet këngëtari që porositi djegien e 'Ferrarit' të Noizyt 11:12 Zbardhet dëshmia e[[LIVE SPORT@@]>] Valmieras Partizani transmetim i [LIVE SPORT@@]>] Valmieras Partizani transmetim i drejtpërdrejtë 10 gusht 2023 Valmieras FK vs Partizani Tirana - OddspediaRTV DukagjiniTo watch the game, you just need to register online, and it's worth emphasizing right away that the broadcast is provided for free. Tranent Juniors vs Motherwell B stre | LA TERRA Inc.


Të tre këto objekte janë sot nën sekuestro shtetërore me urdhër të Prokurorisë së Posaçme (SPAK), hetimet e së cilës kanë ngritur akuzua për një dyzinë zyrtarësh shtetërorë me akuzat e korrupsionit, pastrim të parave dhe shpërdorimit të detyrës, ndër ta dhe ish-zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj dhe ish-ministri i Mjedisit Lefter Koka. Hartimi i draft-planit të qeverisë për projektet me rëndësi kombëtare, sipas agjencisë, është bërë në bazë të vendimeve dhe udhëzimeve të qeverisë për menaxhimit e investimeve publike dhe prioriteve të qeverisë në projekte konkrete në nivel kombëtar dhe rajonal. “Kjo listë shërben si referencë për ministrinë përgjegjëse për financat dhe njësitë e qeverisjes qendrore, në kuadër të përfshirjes së projekteve të investimeve publike në Programin Buxhetor Afatmesëm (PBA) apo buxhetin vjetor, ” thuhet në dokumentin e SASPAC.


Sipas argumentimit të përdorur në dokument, kur projektet janë mbi vlerën kufi të vendosur me udhëzimin e Ministrit të Financave dhe ato do të klasifikohen si projekte investimi me rëndësi kombëtare dhe i nënshtrohen procesit të vlerësimit për përfshirjen e tyre në Listën Unike të Projekteve me Rëndësi Kombëtare.


Gjithashtu, studimi parashikon mbyllje të disa landfilleve të vjetra dhe zgjerim të atyre ekzistuese, si dhe investime rajonale; ndërtim objektesh për riciklim, stacione transferimi, objekte kompostimi dhe landfill për inertet, me një prioritet të qartë drejt riciklimit dhe jo djegies. Sipas ekspertëve hartues, inceneratori i Fierit nëse vihet në punë do të ketë një jetë funksionale 15-25 vjet dhe “prioritizimi i riciklimit do të nënkuptojë drejtpërdrejt një ulje të konsiderueshme të nevojës për djegie”. Sipas skenarit të menaxhimit që propozon ky studimi kostot e investimeve për qarkun Fier kapin shifrën e 60.


[TV drejtpërdrejt] Partizani Tiranë Escaldes drejtpërdrejt 1 31 korr 2023 — [TV drejtpërdrejt] Partizani Tiranë Escaldes drejtpërdrejt 1 gusht 2023 Europa Conference League Qualifying Second


Draft-Dokumenti, i cili pritet të miratohet nga Këshilli i Ministrave, është përgatitur nga Agjencia Shteterore e Programimit Strategjik dhe koordinimit te Ndihmës (SASPAC), në varësi direkte të Kryeministrit, që drejtohet nga ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj. Vetë Beqaj është në hetim nga Prokuroria e Posaçme për kontratën e partneritetit publik privat për sterilizimin e pajisjeve kirurgjikale. Edhe pse në këtë dokument nuk jepen arsye për nevojën e investimeve të reja në menaxhim mbetjesh në këto dy zona, burime pranë qeverisë thanë se ato janë bazuar mbi një studim fizibiliteti të hartuar nga ekspertë të huaj dhe vendas me financim nga fondet IPA të Bashkimit Europian. BIRN arriti të sigurojë studimin e bërë për qarkun Fier, ku parashikohen investime në infrastrukturën e menaxhimit të mbetjeve për t’u rikthyer në strategjinë e mëparshme që stimulon riciklimin – strategji e cila u braktis nga qeveria “Rama” me vendimet për të shpenzuar qindramilionë euro për incenerim.


4 milionë euro (60, 403, 480) të shtrirë në një periudhë 20-vjeçare. Inceneratori i Fierit u ka kushtuar taksapaguesve shqiptarë rreth 32 milionë euro, por nuk është vënë asnjë ditë në punë dhe ende nuk djeg mbetje. Studimi sjell dhe një analizë të politikave të menaxhimit të mbetejeve që ka ndjekur qeveria shqiptare duke theksuar se incenerimi, jo vetëm nuk parashikohet të zgjidhë problemin me mbetjet, por shkel dhe direktivat europiane për ekonominë qarkulluese, pasi nuk është zbatuar hirearkia e menaxhimit të mbetjeve, ku djegia është në fund të piramidës. Incenerimi u mbrojt fort nga kryeministri Edi Rama, si një zgjidhje përfundimtare e problemit me plehrat duke dhënë në një hark kohor të pak viteve 3 kontrata koncensionare qindra-miliona euro për ndërtim inceneratorësh në Elbasan, Fier dhe Tiranë.


Kishte shumë futboll brenda. Minute by minute Partizani Tirana-BATE Borisov To follow the result of the match between Partizani Tirana vs BATE Borisov live around the world can be followed on the Internet through the page of ESPN hat brings us the minute by minute, lineups, timeline, statistics livescore of the match so you don't miss the result of it, this is a great option in case you want to know the result between Partizani Tirana vs BATE Borisov in a UEFA Champions League while the game is taking place, by the way, the social networks (especially twitter and facebook) of the teams are usually a good place to follow the best plays of the game and know the result at the moment. ((SHIKONI<)) Valmieras Partizani Tiranë drejtpërdrejt falas Montauk Downs Tennis Montauk Downs Tennis Ludogorets Razgrad Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 korrik 2023(Transmetim i drejtpërdrejtë!! ) BATE Borisov Partizani Tiran BATE Borisov(TRANSMETO<<<) Budućnost Podgorica Breiðablik (TRANSMETO<<<) Budućnost Podgorica Breiðablik drejtpërdrejt falas 30 qershor 2023 [sporti-] Budućnost Podgorica Breiðablik drejtpërdrejt falas(tv!! ) Linfield Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13M.


BIRN: Pas inceneratorëve, qeveria projekton edhe 113 milionë euro për plehrat në Elbasan dhe Fier - Zoom. alQeveria shqiptare po planifikon të shpenzojë për dy vitet e ardhshme edhe 113 milionë euro për menaxhimin e mbetjeve për qarkun e Fierit dhe Elbasanit, pavarësisht se koncesionet e mëparshme prej 50 milionë eurosh për ndërtim inceneratorësh janë nën gjykim për veprat penale të korrupsionit dhe pastrimit të parave.


RFS vs Makedonija Live Stream 20/07/ | NC Squid Game 19 korr 2023 — (FALAS) Partizani Tiranë BATE Borisov drejtpërdrejt live 11 Hamrun Spartans/Maccabi Haifa FC Astana/Dinamo Tbilisi HAM-FC FC -HAM


  • About

    Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

    Group Page: Groups_SingleGroup
    bottom of page